Kontrollutvalget Trøndelag fylkeskommune

» Mer informasjon  

Møtedokumenter

2020 (vis/skjul møter)

2019 (vis/skjul møter)

Rapporter
Vis dokumenter
16.12.2019
Vis dokumenter
19.11.2019
Vis dokumenter
17.09.2019
Vis dokumenter
03.06.2019
Vis dokumenter
03.04.2019
Vis dokumenter
19.03.2019
Vis dokumenter
12.02.2019
Vis dokumenter
15.01.2019
Vis dokumenter

2018 (vis/skjul møter)

2017 (vis/skjul møter)

Mer informasjon

Kontrollutvalgets medlemmer:
Jan Grønningen (H), leder
Stig Klomsten (Ap), nestleder
Hege Nordheim-Viken (Sp)
Silje Heggdal Sjøvold (H)
Per B. Walseth (Pp)

Varamedlemmer:
For Grønningen og Sjøvold:
1. Espen Håvard Hauan (H)
2. Vigdis Schei Vårum (H)
3. Linn Beate Skogholt

For Klomsten:
1. Arnfinn Brechan (Ap)
2. Signe Seem (Ap)

For Nordheim-Viken:
1. Kristian M. Fremstad (Sp)
2. Marit Voll (Sp)

For Walseth:
1. Jan Inge Hov (Pp)

Oppdragsansvarlig sekretær:
Torbjørn Brandt

Reglement for kontrollutvalget
Mediestrategi
Plan for forvaltningsrevisjon 2018-2020