Kontrollutvalget Steinkjer

» Mer informasjon  

Møtedokumenter

2023 (vis/skjul møter)

Rapporter
Vis dokumenter
01.12.2023
Vis dokumenter
27.10.2023
Vis dokumenter
01.09.2023
Vis dokumenter
09.06.2023
Vis dokumenter
28.04.2023
Vis dokumenter
24.03.2023
Vis dokumenter
27.01.2023
Vis dokumenter

2022 (vis/skjul møter)

2021 (vis/skjul møter)

2020 (vis/skjul møter)

2019 (vis/skjul møter)

Mer informasjon

Kontrollutvalgets medlemmer:
Benthe Asp (Ap), leder
Arnhild Bilstad Opdal (Krf), nestleder
Eirik Forås (Sp)
Lars Eric Sæther (Sp)
Kai-Jørgen Lorvik (Ap)

Varamedlemmer:
Synnøve Hoseth, 1. vara Sp
Vidar Jørgensen, 2. vara Sp
Are Severin Ingulfsvann, 3. vara Sp
Siril Hafstad, 4. vara Sp
Helene Fines, 1. vara Ap
Inger Karin Dahle, 2. vara Ap
Stein Egil Krogstad, 1. vara Krf
Marit Drøpping Landsem, 2. vara Krf
Rune Hallstrøm, 1. vara for Lorvik
Lars Petter Løkken, 2. vara for Lorvik

Oppdragsansvarlig sekretær:
Liv Tronstad

Kontrollutvalgets årsmelding 2022
Kontrollutvalgets årsplan 2023
Kontrollutvalgets reglement
Informasjons- og kommunikasjonsstrategi
Plan for Forvaltningsrevisjon 2020-2024
Plan for Eierskapskontroll 2020-2024