Kontrollutvalget Meråker

» Mer informasjon  

Møtedokumenter

2023 (vis/skjul møter)

Rapporter
Vis dokumenter
09.11.2023
Vis dokumenter
21.09.2023
Vis dokumenter
11.05.2023
Vis dokumenter
23.03.2023
Vis dokumenter
09.02.2023
Vis dokumenter

2022 (vis/skjul møter)

2021 (vis/skjul møter)

2020 (vis/skjul møter)

2019 (vis/skjul møter)

2018 (vis/skjul møter)

Mer informasjon

Kontrollutvalgets medlemmer:
Edith Monika Strøm (SP), leder
Torfinn Krogstad (AP), nestleder
Marit Øverkil (SV)
Geir Arve Krogstad (SP)
Gunnar Smedberg (MTP)

Varamedlemmer:
Bjørn Madslangrud (V), 1. vara
Oddbjørn Kaasa (SP), 2. vara
Nina Stenmo (MTB), 3. vara
Mari Anne Gaaserud Høiseth (MTB), 4. vara
Trond Marius Slungård (H), 5. vara
Helge Øyn (SV), 6. vara
Eli Stubban Karlsson (SP), 7. vara
Lillian Blæstervold (V), 8. vara
Svein Ivar Stordalsvold (AP), 9. vara

Oppdragsansvarlig sekretær:
Karoline Lorentzen

Plan forvaltningsrevisjon 2020-2024
Plan eierskapskontroll 2020-2024
Års- og møteplan 2023