Kontrollutvalget Hitra

» Mer informasjon  

Møtedokumenter

2021 (vis/skjul møter)

Rapporter
Vis dokumenter
29.11.2021
Vis dokumenter
25.10.2021
Vis dokumenter
13.09.2021
Vis dokumenter
07.06.2021
Vis dokumenter
26.04.2021
Vis dokumenter
15.02.2021
Vis dokumenter

2020 (vis/skjul møter)

2019 (vis/skjul møter)

Mer informasjon

Kontrollutvalgets medlemmer:
Bjørg Reitan Bjørgvik (Frp), leder
Terje Stølan (Ap), nestleder
Gunnar I. Andresen (Pp)
Bjørn Morvik (Frp)
Cathrine Lossius (Ap)

Varamedlemmer:
Olav Athammer (Sv), 1. vara
Inger Marie Sundgård (Pp), 2. vara
Arne Inge Nøstvik (Ap), 3. vara
Inga Heggvik (Pp), 4. vara
Kolbjørn Ulvan (V), 5. vara
Tore Johan Strømmen (H), 6. vara
Jorun Helen Strømmen (Pp), 7. vara
Stig Wraalsen (Ap), 8. vara
Atle Andreas Thomassen (Frp), 9. vara

Oppdragsansvarlig sekretær:
Torbjørn Brandt

Årsplan 2020