Kontrollutvalget Indre Fosen

» Mer informasjon  

Møtedokumenter

2021 (vis/skjul møter)

Rapporter
Vis dokumenter
27.11.2021
Vis dokumenter
27.10.2021
Vis dokumenter
24.09.2021
Vis dokumenter
25.08.2021
Vis dokumenter
03.06.2021
Vis dokumenter
21.04.2021
Vis dokumenter
01.03.2021
Vis dokumenter
17.02.2021
Vis dokumenter
22.01.2021
Vis dokumenter

Mer informasjon

Arkiv :
2020 

2019

2018

Kontrollutvalgets medlemmer:
Kurt Myrabakk (Frp), leder
Per Brovold (Sv), nestleder
Veronica Moan Myran (V)
Randi Sollie Denstad (Sp)
Hauk Paulsen (Frp)

Varamedlemmer:
For Myrabakk, Brovold og Paulsen:
1. Idar Aune (Kl)
2. Tormod Overland (FrP)
3. Brit Wemundstad (Kl)
4. Håkon Strand (Kl)
5. Grete Tungen (Sv)

For Denstad og Myran:
1. Georg Høgsve (H)
2. Ellen Lindvåg (Pp)
3. Kjetil Sund (Pp)
4. Magnar Bremeraunet (Ap)

Oppdragsansvarlig sekretær:
Karoline Lorentzen